Відтепер, кожний бажаючий може отримувати інформацію про діяльність Вінницького апеляційного адміністративного суду на свою електронну адресу | Вінницький апеляційний адміністративний суд відкриває двері молодим правознавцям | До уваги ЗМІ! Зразок клопотання на дозвіл фотозйомки, відео-та аудіозапису у відкритому судовому засіданні | Телефон довіри та електронна адреса для зворотнього зв'язку |


Телефон довіри:

(0432)55-15-55

ВААС прийняв у своїх стінах авторитетних викладачів провідних ВНЗ

Ми у Facebook Ми у Twitter Ми у YouTube Ми у Вікіпедії Ми у Google+

 

     Сьогодні на базі Вінницького апеляційного адміністративного суду відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція на тему: «Правове забезпечення економічного розвитку та екологічної безпеки суспільства», організована Донецьким національним університетом та Вінницьким апеляційним адміністративним судом.

 

 

     Голова ВААС Віталій Кузьмишин вітальним словом розпочав конференцію та привітав присутніх викладачів Донецького національного університету з 30-ю річницею створення кафедри господарського права Донецького національного університету.

 

- Безперечно будь-яким позитивним зрушенням на практиці передує ґрунтовна аргументація їх необхідності в теорії. Сьогодні мені дуже приємно вітати у цьому залі провідних науковців, визнаних дослідників, видатних діячів сучасної науки і освіти. Щиро бажаю присутнім плідної праці, цікавого обговорення та подальших успіхів! – сказав Віталій Кузьмишин.

 

     Серед присутніх учасників Всеукраїнської науково-практичної конференції були академіки НАПрН України, професори, доктори юридичних наук, заслужені юристи України, представники прокуратури, муніципальної поліції, директори різноманітних юридичних інститутів України, судді Вінницького апеляційного адміністративного суду, а також інші вчені в галузі права.

 

 

 

     На порядок денний конференції було винесено актуальні проблеми в галузі забезпечення економічного розвитку та екологічної безпеки суспільства.

 

     Серед тем, обговорених під час конференції, були, зокрема: «Природно-ресурсовий потенціал як імовірний об’єкт правового регулювання використання, збереження та охорони», «Використання інтелектуального потенціалу вимушених переселенців Донбасу: стан правового забезпечення та перспективи», «Правове регулювання використання альтернативних джерел енергії в сільському господарстві», «Актуальні правові проблеми функціонування особистих селянських господарств», «Правове забезпечення сталого розвитку сільських територій: стан та перспективи», «Правові проблеми оцінки ресурсної та екологічної ефективності господарської діяльності» та ін.

 

     Судді Вінницького апеляційного адміністративного суду Андрій Загороднюк та Олег Сушко були активними учасниками конференції та довели до відома присутнім доповіді на теми: «Фактори впливу на ефективність регулятивних норм права в галузі охорони навколишнього природного середовища» та «Правове регулювання навколишнього середовища».

 

     Вінницький апеляційний адміністративний суд як суд європейського зразка постійно прагне до всебічного розвитку, а тому бере участь у подібних заходах.

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Вінницький апеляційний адміністративний суд, ВААС

Блок новин
08.07.2015  Суддя ВААС Тетяна Сапальова бере участь у розробці дистанційних навчальних курсів...
1 - 4 липня 2015 року Координатором проектів ОБСЄ в Україні спільно з Національною школою суддів України, Верховним Судом України та Вищим адміністративним...
читати далі
03.07.2015  Організація роботи суду
Судова влада України виконує важливу функцію для українського народу, пропонуючи відкритий та чесний спосіб вирішення спорів. Судова влада - це система...
читати далі
30.06.2015  Інформація щодо апеляційного розгляду адміністративних справ за період з 1...
Інформація щодо апеляційного розгляду адміністративних справ за період з 1 по 5 червня 2015 року.
читати далі
30.06.2015  «Трискладовий тест» поняття та правила застосування»
Нещодавно у Вінницькому апеляційному адміністративному суді було проведено захід «Трискладовий тест» принципи та правила застосування». Даний захід, був...
читати далі
30.06.2015  Інформація щодо надходження до Вінницького апеляційного адміністративного суду...
За період з 22.06.2015 по 26.06.2015 до відділу по роботі зі зверненнями громадян та юридичних осіб надійшло 9 звернень, з яких...
читати далі
Архів новин
Юридичні новини