Відтепер, кожний бажаючий може отримувати інформацію про діяльність Вінницького апеляційного адміністративного суду на свою електронну адресу | Вінницький апеляційний адміністративний суд відкриває двері молодим правознавцям | До уваги ЗМІ! Зразок клопотання на дозвіл фотозйомки, відео-та аудіозапису у відкритому судовому засіданні | Телефон довіри та електронна адреса для зворотнього зв'язку |


Телефон довіри:

(0432)55-15-55

ВААС спільно з громадськими організаціями обговорили проблеми людей з інвалідністю

Ми у Facebook Ми у Twitter Ми у YouTube Ми у Вікіпедії Ми у Google+

 

     Сьогодні, 03 червня 2015 року, у приміщенні Вінницького апеляційного  адміністративного суду відбувся круглий стіл на тему: «Моніторинг забезпечення рівного доступу осіб з особливими фізичними потребами до правосуддя».

 

     У заході взяли участь представники Вінницькогого апеляційного адміністративного суду: виконувач обов’язків голови суду Жанна Мельник-Томенко, судді Вінницького апеляційного адміністративного суду та виконувач обов’язків керівника апарату суду Інна Грищук, а також суддя Апеляційного суду Вінницької області Валерій Вавшко, керівник фонду «Право і демократія» Андрій Бурий, громадські організації, представники Державної судової адміністрації та Вінницького окружного адміністративного суду.

 

 

 

     Під час заходу представникам громадських організацій та судам було продемонстровано результати моніторингу забезпечення рівного доступу осіб з особливими фізичними потребами до правосуддя, який проводився регіональним громадським благодійним фондом «Право і Демократія» (м. Львів) у Вінницькому апеляційному та Вінницькому окружному адміністративних судах.

 

   - Вінницький апеляційний адміністративний суд на чолі з головою суду Віталієм Кузьмишиним намагається якомога краще забезпечити рівний доступ для осіб з обмеженими фізичними можливостями,  чим  в черговий раз демонструє свій європейський напрямок розвитку та вдосконалення адміністративного судочинства в Україні, – сказала в.о. голови суду Жанна Мельник-Томенко.

     

     Учасники круглого столу обговорили розроблені громадськістю рекомендації для судів та судових адміністрацій щодо забезпечення рівного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до судових послуг, які надаються у  приміщенні суду.

 

 

 

     Крім того, в.о. керівника апарату Інна Грищук розповіла усім присутнім про забезпечення доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями та інноваційні технології, що запровадженні у суді: про електронну доступність, проведення судового засідання в режимі відеоконференції, можливість потрапити на прийом до керівництва суду за допомогою Skype-зв’язку, а також  про «Віртуальний мандрівник» на офіційному веб-сайті ВААС. Зазначені інновації сприяють доступу маломобільних осіб до правосуддя, не докладаючи при цьому жодних зусиль.

 

- Віртуальний мандрівник, який міститься на сайті ВААС, це яскравий приклад для отримання можливості, що дає змогу продивитись  та спроектувати свій шлях у будівлі суду людям з обмеженими фізичними можливостями. І це є досить зручно, – сказала голова Вінницького міського центру соціально-психологічної реабілітації Раїса Панасюк.

 

 

     Завдяки такій зустрічі учасники круглого столу поділились досвідом та обговорили актуальні проблеми у цій сфері. Тож відтепер спільними  зусиллями намагатимуться досягти поставленої мети задля забезпечення доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до правосуддя.

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Вінницький апеляційний адміністративний суд, ВААС

Блок новин
08.07.2015  Суддя ВААС Тетяна Сапальова бере участь у розробці дистанційних навчальних курсів...
1 - 4 липня 2015 року Координатором проектів ОБСЄ в Україні спільно з Національною школою суддів України, Верховним Судом України та Вищим адміністративним...
читати далі
03.07.2015  Організація роботи суду
Судова влада України виконує важливу функцію для українського народу, пропонуючи відкритий та чесний спосіб вирішення спорів. Судова влада - це система...
читати далі
30.06.2015  Інформація щодо апеляційного розгляду адміністративних справ за період з 1...
Інформація щодо апеляційного розгляду адміністративних справ за період з 1 по 5 червня 2015 року.
читати далі
30.06.2015  «Трискладовий тест» поняття та правила застосування»
Нещодавно у Вінницькому апеляційному адміністративному суді було проведено захід «Трискладовий тест» принципи та правила застосування». Даний захід, був...
читати далі
30.06.2015  Інформація щодо надходження до Вінницького апеляційного адміністративного суду...
За період з 22.06.2015 по 26.06.2015 до відділу по роботі зі зверненнями громадян та юридичних осіб надійшло 9 звернень, з яких...
читати далі
Архів новин
Юридичні новини