Відтепер, кожний бажаючий може отримувати інформацію про діяльність Вінницького апеляційного адміністративного суду на свою електронну адресу | Вінницький апеляційний адміністративний суд відкриває двері молодим правознавцям | До уваги ЗМІ! Зразок клопотання на дозвіл фотозйомки, відео-та аудіозапису у відкритому судовому засіданні | Телефон довіри та електронна адреса для зворотнього зв'язку |


Телефон довіри:

(0432)55-15-55

У ВААС відбувся Міжнародний правовий форум - 2015

Ми у Facebook Ми у Twitter Ми у YouTube Ми у Вікіпедії Ми у Google+
 
     Сьогодні, 19 червня, до Вінницького апеляційного адміністративного суду на Міжнародний правовий форум 2015 «Правова реформа в Україні: європейський вектор» прибули провідні правники України та Польщі.
 
     Серед представників іноземної делегації – голова районного суду м. Кельце, судді окружного суду м. Кельце, директор (керівник апарату) окружного суду м. Кельце, юрисконсульт окружного суду м. Кельце та прокурор районної прокуратури Кельце-Схід м. Кельце.
 
 
     Також захід об’єднав суддів різних інстанцій (серед присутніх і суддя Конституційного суду України Олександр Пасенюк), представників Асоціації правників України та авторитетних юристів нашої країни.
 
     Учасники форуму зібрались, щоб спільно обговорити конкретні шляхи вдосконалення вітчизняного законодавства з урахуванням правових стандартів, вироблених на загальноєвропейському рівні, та приєднатись до формування дієвої стратегії комплексної реформи національної правової системи.
 
 
 
     Вітальним словом відкрив форум голова Вінницького апеляційного адміністративного суду Віталій Кузьмишин.
 
 
 
 
 
     - Спільно з Комітетом з процесуального права Асоціації правників України ми маємо честь зібрати у цьому залі усіх Вас, небайдужих до подальшої долі України людей, – так розпочав своє вітання Віталій Кузьмишин. 
 
 
 
 
 
     Голова ВААС запросив присутніх долучитись до обговорення та зробити свій внесок у прогресивне майбутнє нашої нової правової та демократичної держави. 
 
 
 
 
     Під час панельної дискусії суддя Вищого адміністративного суду України Михайло Цуркан розповів про те, якою він бачить стратегію реформування правової системи України для налагодження ефективного судочинства.
 
 
     Модератор панельної дискусії, керуючий партнер LCF Анна Огренчук звернула увагу присутніх на те, що рівень довіри до судів прямо пропорційний виконанню судових рішень, адже саме це питання є одним з найпоширеніших підстав звернень громадян України за захистом прав, свобод та інтересів до Європейського суду з прав людини.
 
 
     - Наш форум, своєю чергою, покликаний сприяти втіленню в життя необхідних реформ, стати майданчиком для вироблення відповідних рекомендацій, спрямованих на забезпечення надійного захисту прав громадян, що дозволить підняти рівень адміністративної юстиції в Україні, – каже Президент Асоціації правників України Денис Бугай.
 
 
     Про вже втілені європейські стандарти правової реформи поінформували провідні правники Польщі. Зокрема, судді окружного суду міста Кельце (Польща) розповіли про особливості польського законодавства щодо вимог до кандидата на посаду судді. Голова районного суду м. Кельце Ян Клоцек порівняв шляхи реформування судової системи України та Польщі.
 
     - Я радий, що українські судді відчувають відповідальність за майбутнє своєї країни і демонструють неабиякий інтерес до реформування судової системи та підвищення її ефективності. Вони не намагаються просто використовувати досвід, напрацьований в інших правових системах, а розглядають різні аспекти запланованих реформ, шукаючи найкращий шлях, – зазначив Ян Клоцек.
 
 
 
     Заключною стала четверта сесія форуму на тему: «Судова практика», модератором якої була заступник голови ВААС Жанна Мельник-Томенко. Під час панельної дискусії спікер Олена Волянська, старший юрист LCF, розповіла про хід судових «баталій» в українських судах та навела на багато цікавих прикладів з судової практики. 
 
 
 
     На завершення заходу Голова ВААС Віталій Кузьмишин підсумував, що для вдалого здійснення національної правової реформи в Україні безцінним є позитивний досвід представників судівництва та прокуратури близької нам по духу Польщі. Корисними стануть висловлені пропозиції європейських експертів, варто також враховувати перехресні думки висококваліфікованих суддів і позиції провідних правників України. Тому Віталій Кузьмишин сподівається, що різноплановий обмін думок на форумі допоможе законотворцям віднайти конкретні шляхи вдосконалення вітчизняного законодавства, та сприятиме його ефективним змінам. 
 
 
 
 
      Усі фото можете переглянути ТУТ
 
 
Теги: Вінницький апеляційний адміністративний суд, ВААС, Міжнародний правовий форум 2015, LCF

Блок новин
08.07.2015  Суддя ВААС Тетяна Сапальова бере участь у розробці дистанційних навчальних курсів...
1 - 4 липня 2015 року Координатором проектів ОБСЄ в Україні спільно з Національною школою суддів України, Верховним Судом України та Вищим адміністративним...
читати далі
03.07.2015  Організація роботи суду
Судова влада України виконує важливу функцію для українського народу, пропонуючи відкритий та чесний спосіб вирішення спорів. Судова влада - це система...
читати далі
30.06.2015  Інформація щодо апеляційного розгляду адміністративних справ за період з 1...
Інформація щодо апеляційного розгляду адміністративних справ за період з 1 по 5 червня 2015 року.
читати далі
30.06.2015  «Трискладовий тест» поняття та правила застосування»
Нещодавно у Вінницькому апеляційному адміністративному суді було проведено захід «Трискладовий тест» принципи та правила застосування». Даний захід, був...
читати далі
30.06.2015  Інформація щодо надходження до Вінницького апеляційного адміністративного суду...
За період з 22.06.2015 по 26.06.2015 до відділу по роботі зі зверненнями громадян та юридичних осіб надійшло 9 звернень, з яких...
читати далі
Архів новин
Юридичні новини