Відтепер, кожний бажаючий може отримувати інформацію про діяльність Вінницького апеляційного адміністративного суду на свою електронну адресу | Вінницький апеляційний адміністративний суд відкриває двері молодим правознавцям | До уваги ЗМІ! Зразок клопотання на дозвіл фотозйомки, відео-та аудіозапису у відкритому судовому засіданні | Телефон довіри та електронна адреса для зворотнього зв'язку |


Телефон довіри:

(0432)55-15-55

Тренінг на тему: «Етика поведінки працівника суду»

Ми у Facebook Ми у Twitter Ми у YouTube Ми у Вікіпедії Ми у Google+

 

     Сьогодні, 22 червня 2015 року, до Дня державної служби психолог Вікторія Войлісовська і начальник відділу кадрової роботи та проходження державної служби Альона Тищишина провели працівникам апарату Вінницького апеляційного адміністративного суду тренінг на тему: «Етика поведінки працівника суду».

 

 

     В рамках тренінгу доповідачі нагадали присутнім про правила поведінки державного службовця, а також змоделювали ситуації, в яких слухачам необхідно було обрати правильний варіант поведінки.

 

 

     Судова влада України виконує важливі функції для українського народу, демонструючи відкритий спосіб вирішення спорів. Люди, які працюють в судовій системі, обіймають відповідальні посади та є лицем цієї гілки влади.

 

     Слід пам’ятати, що до працівників судових установ висуваються досить великі вимоги, а пересічні громадяни ставляться до них з довірою, і очікують, що вони присвятять себе справі служіння суспільству та обстоюванню його інтересів.

 

     Власне тому рівень довіри суспільства до суду залежить від поведінки кожного працівника судової системи як всередині установи, так і зовні.

 

     Вікторія Войлісовська зазначила, що у спілкуванні з іншими людьми державному службовцю необхідно проявляти розуміння та надавати допомогу, дотримуватися правових норм, діяти ефективно, відповідально та неупереджено, мати належний зовнішній вигляд та не допускати неналежної поведінки.

 

 

 

 

 

 

- Загальні правила поведінки працівника апарату суду ґрунтуються на доброчесності та запобіганні конфлікту інтересів у діяльності працівника суду та способів врегулювання конфлікту інтересів. Вони побудовані на нормах Конституції України, Закону України "Про правила етичної поведінки", Закону України "Про державну службу" та "Правилах поведінки працівника суду", затверджених рішенням Ради суддів України, принципах державної служби, спрямованих на підвищення авторитету судової системи та зміцнення репутації працівників апарату суду. – каже Альона Тищишина.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Вінницький апеляційний адміністративний суд – це ми. Будь – яка організація – це люди, які в ній працюють, котрі створюють і представляють її. Наш суд, його діяльність, ефективність, його ім’я, авторитет, організаційна культура – це кожен із нас. Ми представляємо і уособлюємо наш суд своєю поведінкою, мовою та дією не тільки в будівлі суду, але і поза нею. - зазначила психолог Вікторія Войлісовська.

 

 

     Саме плідна праця і наполегливість кожного працівника суду створює ту картину про суд, яку сприймають оточуючі.

 

     Діяльність кожного державного службовця, який є частиною судової системи вцілому, є надзвичайно важливою та цінною для досягнення поставленої мети та підвищення рівня довіри суспільства до суду.

 

     На завершення тренінгу лектори провели практичне заняття, де учасники розділилися на декілька груп. За результатами проведеної роботи представникам кожної з команд вручили оновлений Кодекс поведінки працівника Вінницького апеляційного адміністративного суду.

 

 

 

Теги: Вінницький апеляційний адміністративний суд, ВААС, психолог, тренінг, начальник відділу кадрової роботи, етика поведінки працівника суду

Блок новин
08.07.2015  Суддя ВААС Тетяна Сапальова бере участь у розробці дистанційних навчальних курсів...
1 - 4 липня 2015 року Координатором проектів ОБСЄ в Україні спільно з Національною школою суддів України, Верховним Судом України та Вищим адміністративним...
читати далі
03.07.2015  Організація роботи суду
Судова влада України виконує важливу функцію для українського народу, пропонуючи відкритий та чесний спосіб вирішення спорів. Судова влада - це система...
читати далі
30.06.2015  Інформація щодо апеляційного розгляду адміністративних справ за період з 1...
Інформація щодо апеляційного розгляду адміністративних справ за період з 1 по 5 червня 2015 року.
читати далі
30.06.2015  «Трискладовий тест» поняття та правила застосування»
Нещодавно у Вінницькому апеляційному адміністративному суді було проведено захід «Трискладовий тест» принципи та правила застосування». Даний захід, був...
читати далі
30.06.2015  Інформація щодо надходження до Вінницького апеляційного адміністративного суду...
За період з 22.06.2015 по 26.06.2015 до відділу по роботі зі зверненнями громадян та юридичних осіб надійшло 9 звернень, з яких...
читати далі
Архів новин
Юридичні новини